WE IN THE MEDIA

KEY ARTICLES  PUBLISHED  IN 2021

Motorsport.com

Włoskie klasyki gotowe do startu 

# 3

Materiał prasowy

„Możliwość startu takimi samochodami w Motul HRSMP traktujemy jako wyjątkowy zaszczyt i spełnienie wszelkich rajdowych marzeń. Mamy nadzieję, że w roku 100-lecia Rajdu Polski oraz w 100-lecie Polskiego Fiata będzie to szczególnie atrakcyjne dla naszych fanów i fanów marki Fiat Abarth” - mówi Mirosław Miernik przed rozpoczęciem startów w cyklu rajdów historycznych za kierownicą nie jednego a dwóch klasycznych aut rodem z Włoch.

lifestyle.newseria.pl

Gotowi do startu 

# 2

Materiał prasowy

“Możliwość startu takimi samochodami w Motul HRSMP traktujemy jako wyjątkowy zaszczyt i spełnienie wszelkich rajdowych marzeń. Mamy nadzieję, że w roku 100-lecia Rajdu Polski oraz w 100-lecie Polskiego Fiata będzie to szczególnie atrakcyjne dla naszych fanów i fanów marki Fiat Abarth” - mówi Mirosław Miernik przed rozpoczęciem startów w cyklu rajdów historycznych za kierownicą nie jednego a dwóch klasycznych aut rodem z Włoch.

Motorsport.com

Nowości w MOTUL HRSMP

# 1

Wywiad dla Motorsport.com

Przed mistrzostwami 2021, drugim z kolei sezonem w okresie szalejącej pandemii zapytaliśmy Mirosław Miernika, Koordynatora Rajdów Historycznych PZM o tegoroczne rajdowe plany.

LOGO%20MOTUL%20ORIGINAL%20_edited.jpg

© 2021 by M&C 

  • Facebook - White Circle
© Copyright